Czas nocy poślubnej

Po ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym właśnie nadchodzi czas nocy poślubnej. Wielu nowożeńców przygotowuje się do niej jednakże nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem. Po wielu godzinach stresu, zabiegania i nieprzespanej nocy marzycie o odpoczynku i śnie. Często zdarza się, że przyjaciele swoim zachowaniem mogą popsuć Młodym humor co ma skutki w nocy poślubnej.

W niektórych krajach np. Stanach Zjednoczonych w takcie przyjęcia Młodzi wsiadają do auta i udają się w podróż poślubną. W Afryce cnota kobiety jest warta złota. Jeśli Młoda zachowała dziewictwo dla męża, matka ofiaruje swojej córce pieniężny podarunek. Czasem po nocy poślubnej sprawdzano prześcieradło czy są plamki krwi. W Galicji moment skonsumowania małżeństwa jest opóźniany. Po przyjęciu młodzi udają się do stodoły, gdzie spędzają wspólnie noc poślubną. Panna Młoda zakłada odpowiedni strój przygotowany przy pomocy Przyjaciółek Panny Młodej. Następnie każdy z mężczyzn pojawia się i całuje Pannę Młodą na dobranoc. W momencie gdy młodzi zaczynają się kochać goście robią duży hałas, tak aby zawstydzić nowożeńców. Jednakże alkohol wypity przez gości zaczyna działać i goście się rozchodzą. Często młodzi trzymają miejsce nocy poślubnej w tajemnicy.

U nas w Polsce noc poślubna odbywa się po przyjęciu weselnym. Po meczącej nocy warto pomyśleć o relaksującej kąpieli, a potem o masażu. Zabawa w masaż pozwoli Wam na odprężenie i relaks po długim dniu i nieprzespanej nocy. To co zaprezentujecie sobie nawzajem powinno wypływać z waszych wyobraźni. Kobieta może założyć seksowną bieliznę, przygotować dla męża niespodziankę taneczną……. Słodkich snów.

Odważne Pary decydują się na upamiętnienie tego wydarzenia nagrywając film. Można wybrać różne opcje tego wydarzenia: albo nagrać sam początek, w którym młodzi piją szampana, powoli rozbierają się, zamykają drzwi i dalszego przebiegu wydarzeń można się domyślać… ; inna opcja, gdy kamerzysta wejdzie do pokoju i nagra to co zastanie. Wszystko zależy od ważych wymagań i wyobrażeń.

Opinie (1) - “Czas nocy poślubnej”

  1. NO nie sesja z nocy poślubnej to trochę odważne 😉 Ale jak cenowo to wygląda czy ktoś wie ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.